Kılıf & Kapak Modelleri

Kılıf & Kapak Modelleri

Kılıf & Kapak Modelleri

Cep telefonu kılıfı, cep telefonlarımızın darbelerden korunması amacı ile birlikte şık bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Cep telefonu kılıfları, çeşitli renk ve tasarımlarla göz alıcı bir görünüme sahip seçeneklerden oluşuyor.

 

Cep Telefonu Kılıfı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Cep telefonunun için kılıf seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle, cep telefonu modeliniz ile uyumlu bir kılıf seçimi yapmalısınız, aksi durumda kılıf telefonuna uyum sağlamayacaktır. Cep telefonu kılıfı hem aksesuar olarak hem de ihtiyaç olarak kullanılmaktadır. Eğer aksesuar olarak tercih edecekseniz, birbirinden şık, işlemeli, süslü kılıflar mevcut. Lakin, telefonunuzun zarar görmemesi için kılıf almayı düşünüyorsanız, en kullanışlı ve dayanıklı olanını seçmelisiniz.

Cep Telefonu Kılıfı Çeşitlerinden Bazıları

●       Silikon Kılıflar: Yumuşak ve hafif yapısı ile en çok tercih edilen kılıf çeşididir.

●       Rubber Kılıflar: Silikona göre daha sert bir plastikten yapılmıştır ve oldukça fazla desen seçenekleri mevcuttur.

●       Kapaklı Kılıflar: Telefonun ön kısmının da korumasını sağlayan çok tercih edilen kılıf türüdür.

●       Pencereli Kılıflar: Hem kapaklı olmasıyla dayanıklıdır, hem de penceresiyle telefonunuza gelen bildirimleri, saati vb. bilgileri görebilmenize olanak sağlar.

●       Standlı Kılıflar: Standlı kılıflar, özellikle sürekli video izleyenler için ideal bir seçimdir.

●       Cüzdanlı Kılıflar: Yanında cüzdan taşımak istemeyenler için kart ve para koyma bölümlerinden oluşan kılıflardır.

●       Taşlı Kılıflar: Özellikle bayanlar için tercih edilen şık bir aksesuar olarak kullanılır.

●       Bataryalı Kılıflar: Yedek şarj imkanı sunan bataryalı kılıflar, cep telefonunun şarjını çok harcayanlar için idealdir.


Anahtar Kelimeler:
En Çok Arananlar:
En Çok Arananlar : erzincan, telefon, tamir, ekran değişimi, onarımı, flex, tablet, batarya değişimi, kelkit, gümüşhane, bayburt, doğu anadolu,