Cep Telefonu Cam Değişimi

Cep Telefonu Cam Değişimi

Cep Telefonu Cam Değişimi

Akıllı telefonumuzun ekranını kırması yada camını kırması can yakıcıdır. Güzelim telefonlarımıza yüksek mevlalar vererek alıyoruz. Artık neredeyse bir telefon için araba fiyatında paralar ödüyoruz. En ufak düşmede kırılmakta yada paramparça olmaktadır.

Cam kırıldığında dokunmatikte kırılır bazen kırıldığında çalışabilir bazen çalışmadığı durumlar olabilir. Dokunmatik cam kırıldığında ekranımıza net görüntü gelir sadece dokunmatik cam işlemini yitirebilir ya da hiçbir şekilde algılamaz. Cam kırıldığından çalışabilir istisnalari vardır cam parçaları elimizi kesebilir elimize batabilir ve canımızın yanmasına neden olabilir. Çatlaklar zamanla büyümeye devam ederek zamanla içine toz dolabilir.

Örneğin yağmurlu hava dışarıdayken elimizde kullanırken kırık camdan ekranın içine su damlası gidebilir ekranınız komple bozulur o zaman ekran değişmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda ön cam değişimi dokunmatik cam değişmesi gerekir. Bu sorunlar için servimizde fabrikasyon işlemler yapılarak ilk günkü halinde sağlıklı ön cam değişimi yapılmaktadır. Bu işlemleri yaparken iç ekranınızda herhangi bir renk değişimi yaşanmamaktadır. Cam Değişim işlemlerimiz servisimiz tarafından garantilidir. Bu işlemler için cihazınızdan herhangi bir silinmeyecektir.

Cam Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
OCA (Optical Clear Adhesive ) Ekran İmalatında Fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin Bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) Kullanılır.Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.


Anahtar Kelimeler:
En Çok Arananlar:
En Çok Arananlar : erzincan, telefon, tamir, ekran değişimi, onarımı, flex, tablet, batarya değişimi, kelkit, gümüşhane, bayburt, doğu anadolu,